Regulamin

Właścicielem i administratorem sklepu www.papierowka.com jest Wydawnictwo Papierówka Maria Sztompka, ul. Miła 24 05-281, Szewnica, NIP 1251623288, REGON 146949969.

 

1. Warunki ogólne

Przedmiotem działalności sklepu internetowego www.papierowka.com jest sprzedaż detaliczna produktów stanowiących własność Wydawnictwa Papierówka.

Oferta zamieszczona na stronie internetowej sklepu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

2. Zamówienie

Zamówienia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zakupu online za pośrednictwem sklepu internetowego www.papierowka.com.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za prawidłowe wypełnienie formularza zakupu i prawdziwość danych w nim zawartych.

Prawidłowe wypełnienie formularza zakupu jest równoznaczne z zawarciem pomiędzy Wydawnictwem Papierówka a Kupującym umowy sprzedaży, której potwierdzenie stanowi faktura VAT dostarczona wraz z zamówionym towarem.

Udostępniane przez Kupującego w formularzu dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie przez Wydawnictwo Papierówka, w celu realizacji zamówień w sklepie internetowym www.papierowka.com. Dane te chronione są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

3. Płatności

Wszystkie ceny podane na stronie sklepu internetowego www.papierowka.com wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem Płatności Internetowych PayU (www.payu.pl)

 

4. Dostawa

Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłka polecona priorytetowa) lub firmy kurierskiej Siódemka.

Towar wysyłany jest w ciągu trzech dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty. Czas realizacji dostawy jest uzależniony od wybranej formy dostawy. Wydawnictwo Papierówka nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z winy operatora pocztowego.

Koszt przesyłki kalkulowany jest automatycznie na podstawie wagi zakupionych produktów oraz wybranej formy dostawy.

Zasady dostawy towaru poza granice Polski zostaną uzgodnione indywidualnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy pod adresem wydawnictwo@papierowka.com

 

5. Zwroty i reklamacje

W wypadku gdy opakowanie dostarczonej przesyłki z zamówionym towarem nosi znamiona uszkodzenia, należy w obecności pracownika Poczty Polskiej / Kuriera sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.

Kupujący ma prawo zrezygnować z dokonanego zakupu bez podania przyczyny, jeżeli w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania towaru, dokona jego zwrotu, ponosząc całkowite koszty przesyłki. Należy wówczas wraz z przesyłką podać dane do przelewu zwrotu kosztów zakupu.

W wypadku gdy towar zostanie odesłany w określonym powyżej terminie i nie będzie on nosić widocznych śladów użytkowania, Wydawnictwo Papierówka zwraca koszty zakupu towaru Kupującemu w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

W wypadku stwierdzenia wad fabrycznych otrzymanego towaru Klient ma prawo do jego reklamacji w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania towaru. Reklamacji prosimy dokonywać drogą mailową pod adresem wydawnictwo@papierowka.com, a po ich rozpatrzeniu, wadliwy towar przesyłać drogą pocztową wraz z dowodem zakupu.

Wydawnictwo Papierówka ponosi koszty wymiany towaru na pozbawiony wad i dokonuje tego w ciągu w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

W opisanych powyżej przypadkach towar należy odesłać wyłącznie na adres:

Wydawnictwo Papierówka
Maria Sztompka
ul. Miła 24
05-281 Szewnica

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem wydawnictwo@papierowka.com. Postaramy się możliwie szybko rozwiązać wszystkie problemy, jakie mogą wyniknąć w trakcie zakupów w naszym sklepie.